Grudzień 14 2017 01:30:25

· Najnowszy użytkownik: umimyke
Wycieczka do Wrocławia klas II

W dniu 12.10.2011 r. odbyła się wycieczka klas II do Wrocławia. Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję zobaczyć słynne zabytki, takie jak Panorama Racławicka, budynek ratusza miejskiego czy też Archikatedra św. Jana Chrzciciela. Zobacz zdjęcia.

Wycieczka do Ogrodu Botaniczego w Mikołowie klasy II a

Dnia 23.09.2011 r. odbyła się wycieczka klasy II a do Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w MOSiR w Mikołowie. Wycieczka była nagrodą za udział w konkursie związanym z XVIII edycją ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie Świata". W tym roku akcja przebiegała pod hasłem: "Lasy to życie - chrońmy je". Podczas gminnego konkursu klasy szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowały ze sobą, zbierając jak największą ilość śmieci. W naszej szkole zwyciężyła klasa II a (gimnazjum) oraz V b (szkoła podstawowa). Zobacz zdjęcia.

Jak uczyć się skutecznie?

W dziale "Artykuły" zachęcam do przeczytania "Jak uczyć się skutecznie?".  Tekst przygotowała dla w Was pani pedagog Maria Spyrka-Stachowska. Poczytaj

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 3 w Przyszowicach

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, poprzedzone Mszą Świętą. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy - Joachim Bargiel, Przewodniczący Rady Gminy - Marek Błaszczyk, Radni – Andrzej Ferfecki, Marian Szołtysek, Grażyna Malec, Sołtys – Andrzej Gawlik, rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność uczniowska. Zobacz zdjęcia.