Grudzień 10 2018 15:52:31

· Najnowszy użytkownik: udayshankar
Występ z okazji Dnia Babci

Dnia 24 stycznia 2012 r. odbyło się spotkanie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Przyszowic. Spotkanie zorganizowane z okazji Dnia Babci uświetnili swoimi występami uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyszowicach pod kierunkiem p. Beaty Stawowy. Zobacz zdjęcia.

Jubileusz KGW z Przyszowic

3 grudnia 2011 r. świętowaliśmy kolejny jubileusz Koła Gospodyń Wiejskich z Przyszowic. W ramach 8-letniej współpracy z KGW, młodzież pierwszej i drugich klas gimnazjum przygotowała z okazji 45-lecia działalności koła „Śląska Galę z Humorem”. Zobacz zdjęcia.

Spotkania z historią najnowszą

W celu uczczenia tragicznych wydarzeń sprzed 30 lat uczniowie klasy III b oraz członkowie szkolnego kółka historycznego przygotowali dla społeczności gimnazjum Spotkanie z historią najnowszą. Spotkanie odbyło się 19 grudnia 2011 r. Zobacz zdjęcia.

Sejmik uczniowski - polskie symbole narodowe

W tym roku rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości młodzież naszego gimnazjum uczciła w inny sposób. Zamiast tradycyjnej akademii uczniowie klasy III b przygotowali sejmik: „Godło, barwy, hymn – polskie symbole narodowe”. Spotkanie odbyło się 15 listopada 2011 r. Zobacz zdjęcia.

Koncert Muzyki Organowej

Dnia 16.10.2011 r. w kościele Matki Bożej Szkaplerznej w Gierałtowicach odbył się IX Koncert Muzyki Organowej. Udział w koncercie wzięła również uczennica klasy II b - Anna Paśdzior. Wykonała Preludium trzygłosowe G-dur W. Żeleńskiego. W tajniki gry na organach wprowadzali ją kolejno: p. Eugeniusz Bylica - organista parafii w Przyszowicach oraz p. Beata Stawowy - nauczyciel muzyki oraz plastyki w ZSP w Przyszowicach.