Sierpień 18 2017 10:53:47
· Podręczniki na rok szkolny 2016/2017

· Najnowszy użytkownik: ovijocok
Wycieczka do Ogrodu Botaniczego w Mikołowie klasy II a

Dnia 23.09.2011 r. odbyła się wycieczka klasy II a do Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w MOSiR w Mikołowie. Wycieczka była nagrodą za udział w konkursie związanym z XVIII edycją ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie Świata". W tym roku akcja przebiegała pod hasłem: "Lasy to życie - chrońmy je". Podczas gminnego konkursu klasy szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowały ze sobą, zbierając jak największą ilość śmieci. W naszej szkole zwyciężyła klasa II a (gimnazjum) oraz V b (szkoła podstawowa). Zobacz zdjęcia.

Jak uczyć się skutecznie?

W dziale "Artykuły" zachęcam do przeczytania "Jak uczyć się skutecznie?".  Tekst przygotowała dla w Was pani pedagog Maria Spyrka-Stachowska. Poczytaj

Zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 3 w Przyszowicach

22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, poprzedzone Mszą Świętą. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy - Joachim Bargiel, Przewodniczący Rady Gminy - Marek Błaszczyk, Radni – Andrzej Ferfecki, Marian Szołtysek, Grażyna Malec, Sołtys – Andrzej Gawlik, rodzice, nauczyciele oraz cała społeczność uczniowska. Zobacz zdjęcia.