Październik 18 2017 22:26:34
· Podręczniki na rok szkolny 2016/2017

· Najnowszy użytkownik: ezaqoke
Wycieczka do Wiednia

W dniach 21 -23 września uczniowie klas trzecich wraz ze swoimi opiekunami przebywali na wycieczce we Wiedniu i Morawskim Krasie. Pogoda w tych dniach wyjątkowo dopisała, dlatego też wyjazd należał do bardzo udanych. Bogaty i urozmaicony program został zrealizowany w całości bez żadnych przeszkód. Zobacz zdjęcia.

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października 2011 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. "Dzień nauczyciela" był dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, aczkolwiek nie mogło zabraknąć życzeń i kwiatów składanych na ręce nauczycieli i pracowników szkoły, a także apelu przygotowanego przez uczniów gimnazjum (część artystyczna). Zobacz.

Dzień Chłopaka 2011

Dnia 30.09.2011 r. obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu chłopcy zostali obdarowani przez koleżanki upominkami. Nie zabrakło również życzeń i uroczystego Sto Lat.

Wycieczka do Wrocławia klas II

W dniu 12.10.2011 r. odbyła się wycieczka klas II do Wrocławia. Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję zobaczyć słynne zabytki, takie jak Panorama Racławicka, budynek ratusza miejskiego czy też Archikatedra św. Jana Chrzciciela. Zobacz zdjęcia.

Wycieczka do Ogrodu Botaniczego w Mikołowie klasy II a

Dnia 23.09.2011 r. odbyła się wycieczka klasy II a do Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w MOSiR w Mikołowie. Wycieczka była nagrodą za udział w konkursie związanym z XVIII edycją ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie Świata". W tym roku akcja przebiegała pod hasłem: "Lasy to życie - chrońmy je". Podczas gminnego konkursu klasy szkół podstawowych i gimnazjów rywalizowały ze sobą, zbierając jak największą ilość śmieci. W naszej szkole zwyciężyła klasa II a (gimnazjum) oraz V b (szkoła podstawowa). Zobacz zdjęcia.