Grudzień 13 2017 06:37:02

· Najnowszy użytkownik: evehudoj
Ogólnopolski Bieg o Puchar Wójta Gimny Gierałtowice

Dnia 10.09.201 r. odbył VII Ogólnopolski Bieg o Puchar Wójta Gminy Gierałtowice. Tegoroczne zawody odbyły się w Chudowie. Naszą szkołę licznie reprezentowali uczniowie klas I, II i III pod opieką pani Katarzyny Szolc oraz pani Marii Spyrki-Stachowskiej. Na podium stanęły uczennice klasy II a - Anna Wilczek oraz Oliwia Rusin, zajmując kolejno II i III miejsce w biegu dziewcząt na dystansie 1000 m. Zobacz zdjęcia.

Trudne decyzje - wybieramy władze samorządu

13 października w naszym gimnazjum po raz kolejny odbyły się wybory do władz samorządu. Poprzedziła je kampania wyborcza prowadzona przez sztaby poszczególnych kandydatów. Kandydaci: Grzegorz Błaszczyk, Piotr Jałowiecki, Karolina Kozłowska, Aleksandra Łupińska, Sylwia Matura, Kamil Smołka, Monika Sobota, Monika Szczeponik, Dominika Szwamberger, Małgorzata Tylenda oraz Kamil Yousefi – mieli możliwość zaprezentowania swej osoby oraz przedstawienia programu wyborczego podczas lekcji otwartej z wiedzy o społeczeństwie w klasie I.

Za przeprowadzenie głosowania odpowiedzialna była nauczycielka wiedzy o społeczeństwie  - pani Janina Widuch oraz uczniowie klasy I, którzy urządzili lokal wyborczy i czuwali nad sprawnym przebiegiem wyborów.

Wycieczka do Wiednia

W dniach 21 -23 września uczniowie klas trzecich wraz ze swoimi opiekunami przebywali na wycieczce we Wiedniu i Morawskim Krasie. Pogoda w tych dniach wyjątkowo dopisała, dlatego też wyjazd należał do bardzo udanych. Bogaty i urozmaicony program został zrealizowany w całości bez żadnych przeszkód. Zobacz zdjęcia.

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października 2011 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. "Dzień nauczyciela" był dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, aczkolwiek nie mogło zabraknąć życzeń i kwiatów składanych na ręce nauczycieli i pracowników szkoły, a także apelu przygotowanego przez uczniów gimnazjum (część artystyczna). Zobacz.

Dzień Chłopaka 2011

Dnia 30.09.2011 r. obchodziliśmy Dzień Chłopaka. W tym dniu chłopcy zostali obdarowani przez koleżanki upominkami. Nie zabrakło również życzeń i uroczystego Sto Lat.