Kwiecień 26 2018 03:40:31

· Najnowszy użytkownik: aramiv
Informacja dla III klas gimnazjum

Zasady przyznawania punktów za oceny uzyskane w gimnazjum i szczególne osiągnięcia ucznia

Konsultacje

Informujemy wszystkich rodziców, iż dnia 11 marca 2014 roku o godzinie 17,00 w szkole odbędą się konsultacje.

Rodziców klas VI tych i III gimnazjum zapraszamy na zebranie ogólne, które też odbędzie się o godzinie 17,00. Zapraszamy.

Bal gimnazjalny

Dnia 16-ego stycznia 2014 roku w naszej szkole odbył się Bal Gimnazjalny, którego motywem przewodnim była „ Księżycowa Noc ”.  Wśród różnych atrakcji nie zabrakło humoru.

Uczniowie klas III przygotowali filmik (pt. Deja vu), w którym wcielili się w gwiazdy Wielkiego Ekranu oraz znanych produkcji filmowych. Nie zabrakło także śpiewu ani tańca, bo oprócz tradycyjnego Poloneza, na naszej scenie wystąpili Grześ Błaszczyk, Radek Poneta i Michał Nowak, prezentując choreografię Michaela Jacksona oraz grupa w składzie: Magda Owczarek, Agnieszka Labusek, Michalina Wilczek, Adam Szołtysek, Michał Ochman, Michał Nowak, tańcząca walca angielskiego do piosenki „Moon River”.

Bardziej liryczną częścią balu Gimnazjalnego  okazał się występ Agnieszka Labusek, która wyrecytowała wiersz pt. „Księżycowa Noc ”oraz nasz złoty głosik – Ewelina Lesznar, która uraczyła nas swoim śpiewem. Całą imprezę poprowadziły Kamila Widuch i Dominika Kobusińska, więc za swoją finezję także zasłużyły na gratulacje. Zobacz zdjęcia.

Zawody pływackie

W dniu 25.11.2013 na pływalni "Wodnik" w Paniówkach odbyły się zawody gminne w pływaniu o puchar Wójta Gminy Gierałtowice. W zawodach startowali nasi uczniowie z klas I-III. Każdy startujący uczeń podczas zawodów reprezentował barwy swojego Gimnazjum. Najlepszą zawodniczką została Mandziej Angelika za konkurencję 50 m st. dowolnym z czasem 33.44. Jest to uczennica klasy I.

Ogólnie zdobyliśmy 24 medale, w tym: 11 złotych, 5 srebrnych oraz 8 brązowych. Po dwa złote medale zdobyły: Mandziej Angelika, Widuch Kamila oraz Biskup Kinga. Po jednym złotym medalu zdobyli:Wilczek Michalina, Stawiarska Marta, Legęcki Bartłomiej, Klecha Mateusz. Szczegółowe wyniki można zobaczyć w komunikacie.

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W ZAWODACH!

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Poniżej zamieszczono regulaminy Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa śląskiego w roku szkolnym 2013/2014. W załącznikach można znaleźć zakres wiedzy i umiejętności oraz wykaz proponowanej literatury do każdego etapu konkursu.

Informacja o konkursach

Terminarz konkursów