Lipiec 20 2018 04:56:34

gminy Gierałtowice,   dnia  12 kwietnia  2014 roku w Kościele Parafialnym
w Gierałtowicach o godzinie 17.00

Rekrutacja do Gimnazjum na rok 2014/2015

Informujemy rodziców i uczniów, iż w panelu bocznym (na dole) pojawiły się informacje i pliki do pobrania dotyczące rekrutacji do Gimnazjum na rok szkolny 2014/2015.

Informacja dla III klas gimnazjum

Zasady przyznawania punktów za oceny uzyskane w gimnazjum i szczególne osiągnięcia ucznia

Konsultacje

Informujemy wszystkich rodziców, iż dnia 11 marca 2014 roku o godzinie 17,00 w szkole odbędą się konsultacje.

Rodziców klas VI tych i III gimnazjum zapraszamy na zebranie ogólne, które też odbędzie się o godzinie 17,00. Zapraszamy.

Bal gimnazjalny

Dnia 16-ego stycznia 2014 roku w naszej szkole odbył się Bal Gimnazjalny, którego motywem przewodnim była „ Księżycowa Noc ”.  Wśród różnych atrakcji nie zabrakło humoru.

Uczniowie klas III przygotowali filmik (pt. Deja vu), w którym wcielili się w gwiazdy Wielkiego Ekranu oraz znanych produkcji filmowych. Nie zabrakło także śpiewu ani tańca, bo oprócz tradycyjnego Poloneza, na naszej scenie wystąpili Grześ Błaszczyk, Radek Poneta i Michał Nowak, prezentując choreografię Michaela Jacksona oraz grupa w składzie: Magda Owczarek, Agnieszka Labusek, Michalina Wilczek, Adam Szołtysek, Michał Ochman, Michał Nowak, tańcząca walca angielskiego do piosenki „Moon River”.

Bardziej liryczną częścią balu Gimnazjalnego  okazał się występ Agnieszka Labusek, która wyrecytowała wiersz pt. „Księżycowa Noc ”oraz nasz złoty głosik – Ewelina Lesznar, która uraczyła nas swoim śpiewem. Całą imprezę poprowadziły Kamila Widuch i Dominika Kobusińska, więc za swoją finezję także zasłużyły na gratulacje. Zobacz zdjęcia.