Listopad 18 2018 05:04:16

Wystawa grzybów
Borowiki, muchomory czy podgrzybki można było oglądać na Wystawie Grzybów
zorganizowanej 8 września w naszej szkole. Głównym celem zorganizowanej ekspozycji
była edukacja w zakresie rozpoznawania grzybów jadalnych i trujących oraz
przedstawienie różnorodności gatunków. Okazy zebrane przez uczniów naszej szkoły
podczas weekendowego grzybobrania zostały pogrupowane i oznaczone. Podczas oglądania
wystawy można było dowiedzieć się jak odróżnić grzyby jadalne od podobnych, ale
trujących
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Przyszowicach informuje, iż dnia 1 września 2014 roku o godzinie 8 15 odbędzie się Msza św. O godzinie 9 00 na stołówce szkolnej rozpoczęcie roku szkolnego dla klas IV - VI Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum, a o godzinie 9 30 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas I - III Szkoły Podstawowej na sali gimnastycznej .

Informacja

Informujemy, iż w wykazie podręczników na rok szkolny 2014/2015 pojawił się błąd, który został usunięty. Bardzo przepraszamy.

LAUREATKI KONKURSU MUZYCZNEGO

KLANG”

Gminny Ośrodek Kultury w Gierałtowicach zorganizował konkurs wokalny w trzech kategoriach: I – przedszkola, II - SP, III – Gimnazja.

Dnia 08 czerwca 2014 roku podczas Śląskich Godów 2014 roku, przeprowadzono konkurs wokalny. Komisja konkursowa ogłosiła następujący werdykt: Aneta Skrobol – I miejsce w kategorii SP, Elżbieta Bylica – II miejsce w kategorii Gimnazja.

Uczennice pracowały, pod czujnym okiem nauczyciela muzyki i plastyki p. Beaty Stawowy.

Komisja konkursowa uroczyście wręczyła wszystkim laureatom dyplomy.

GRATULUJEMY !!!

Podręczniki na rok szkolny 2014/2015

Informujemy, że w panelu bocznym zostały umieszczone wykazy podręczników na rok szkolny 2014/2015.

Dnia 26 czerwca 2014 roku po Mszy św w naszej szkole odbędzie się Kiermasz podręczników. Zapraszamy