Lipiec 19 2018 21:18:48

Zawody sportowe

Dnia 29.09.2014r nasi gimnazjaliści uczestniczyli w pierwszych tegorocznych zawodach sportowych w Gierałtowicach. Swoich sił na boisku piłkarskim i na hali próbowali zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Nasze gimnazjalistki, przegrywając różnicą zaledwie jednej bramki, zajęły II miejsce ( remisując z Gimnazjum gierałtowickim 4:4 i pokonując gimnazjalistki z Paniówek 4:2 ). Chłopakom, również poszło całkiem dobrze. Pokonując  gimnazjalistów z Gierałtowic a przegrywając z gimnazjalistami z Paniówek, zajęli ostatecznie II miejsce.

Wszystkim, którzy brali udział w zawodach i reprezentowali Naszą Szkołę GRATULUJEMY !!!

A oto skład naszej drużyny:

*chłopcy ( M. Lesznar, P. Fraszewski, B. Pawlas, F. Król, J. Połap,  A. Kozłowski,S. Szczęch, A. Oryga, D. Witek, K. Juszyński, P. Małyszek, B. Legęcki, M. Klecha, M. Stencel )

*dziewczęta (J. Pawluk, M. Stawiarska, K. Procek, J. Krzysteczko,  J. Adamska, J. Kurpanik, W. Korzeniowska, P. Koszminder, S. Andra, J. Wilczek, W. Zaremba, W. Kostorz, P. Dreja, W. Zachaj, S. Andra, W. Wilczek )

Wernisaż wystawy
Sztuka nie jest czymś, czym można nasycić tylko oko, sztuka jest czymś, czym można
nasycić duszę i serce.
W dniu 4 października 2014 roku o godz. 17.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w
Przyszowicach przy ul. Szkolnej 4 odbędzie się wernisaż wystawy "Czesław Jałowiecki
PASJE w plastyce i muzyce". Serdecznie zapraszamy.
Przed i po w kawiarence Rady Rodziców będzie można napić się kawy i ...
Zapraszamy: Organizator Bronisława Ogonek
Spotkania z rodzicami

Informujemy, że dnia 23 września 2014 roku o godzinie 17 00 odbędą się zebrania z rodzicami Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Zebranie rozpocznie się na sali gimnastycznej, a po nim zapraszamy na spotkania z wychowawcami.

Wystawa grzybów
Borowiki, muchomory czy podgrzybki można było oglądać na Wystawie Grzybów
zorganizowanej 8 września w naszej szkole. Głównym celem zorganizowanej ekspozycji
była edukacja w zakresie rozpoznawania grzybów jadalnych i trujących oraz
przedstawienie różnorodności gatunków. Okazy zebrane przez uczniów naszej szkoły
podczas weekendowego grzybobrania zostały pogrupowane i oznaczone. Podczas oglądania
wystawy można było dowiedzieć się jak odróżnić grzyby jadalne od podobnych, ale
trujących
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Dyrekcja Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Przyszowicach informuje, iż dnia 1 września 2014 roku o godzinie 8 15 odbędzie się Msza św. O godzinie 9 00 na stołówce szkolnej rozpoczęcie roku szkolnego dla klas IV - VI Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum, a o godzinie 9 30 odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas I - III Szkoły Podstawowej na sali gimnastycznej .