Sierpień 18 2017 10:54:56
· Podręczniki na rok szkolny 2016/2017

· Najnowszy użytkownik: ovijocok
Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie dla Przyszowic

W Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Krajowych Certyfikatów - Szkoła Promująca Zdrowie. Zgodnie z procedurą nadawania Certyfikatu, minister edukacji narodowej Anna Zalewska przyznała to prestiżowe wyróżnienie naszej szkole. Na ręce dyrektora Aleksandra Jendryczko oraz koordynatorów Eryki Dymarz i Marii Spyrki Stachowskiej Krajowy Certyfikat SzPZ wręczył Maciej Kopeć, podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej wraz z przewodniczącą Kapituły Krajowego Certyfikatu SzPZ Barbarą Woynarowską.

– Dziękuję za państwa pracę i działania na rzecz promocji zdrowego trybu życia. Przynoszą one korzyść polskiej szkole oraz są bardzo potrzebne wszystkim uczniom – powiedział Maciej Kopeć Podsekretarz Stanu w MEN.

W swoim wystąpieniu pogratulował on laureatom otrzymania wyróżnienia. Podkreślił, że udział szkoły w programie oraz zaangażowanie uczniów i nauczycieli w jego realizację przynosi oczekiwane przez wszystkich efekty.
Przyznanie Certyfikatu jest potwierdzeniem, że szkoła pracuje zgodnie z modelem szkoły promującej zdrowie oraz wyrazem uznania za dotychczasowe osiągnięcia, będące wynikiem wieloletniej pracy. Jest to zaszczyt dla szkoły, a jednocześnie zobowiązanie do tworzenia i upowszechniania działań służących promocji zdrowia w naszej szkole i środowisku.

Dotychczas certyfikaty potwierdzające przynależność do Krajowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie i Europejskiego Programu Szkoła dla Zdrowia otrzymało 210 szkół i placówek oświatowych w całej Polsce. Zobacz zdjęcia.

Zapraszamy na naszego bloga promującego zdrowie.

Nasz blog:

www.zarazajacyzdrowiem.blogspot.com

PROJEKT Z KLASĄ

Budujemy szkolne mini arboretum

Projekt edukacyjny

GŁOSOWANIE:

REFORMA EDUKACJI

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi REFORMY EDUKACJI.

Broszura : Dobra Szkoła - Najważniejsze zmiany. Pytania i odpowiedzi.

Konsultacje

Informujemy że dnia 9 listopada 2016 roku w godzinach od 17 00 do 18 00 odbędą się w szkole konsultacje dla rodziców. Zapraszamy.