Październik 21 2018 01:37:52
Nawigacja
· Strona główna
· Dokumenty szkolne
· Linki
· Galeria zdjęć
· Dziennik elektroniczny
· Kalendarz Roku Szkolnego 2017 / 2018
· Grono Pedagogiczne
· Szkoła Promująca Zdrowie
· Artykuły
· Godziny pracy pedagoga
· Konkursy przedmiotowe
· Samorząd Szkolny
· Zawody sportowe - terminy
· Szkoła Podstawowa
Aktualnie online
· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 5,880
· Najnowszy użytkownik: anghon4gwp
Rekrutacja 2015/2016

Informujemy, iż na stronie pojawiły się informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2015/2016.

Konsultacje

Dnia 18 marca 2015 roku w naszej szkole o godzinie 17 00 odbędą się konsultacje dla rodziców uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Rodziców uczniów klas VI zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed egzaminem klas szóstych.

Koncert świąteczno-noworoczny 2015

Orkiestra Dęta przy OSP Przyszowice oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyszowicach zapraszają na koncert świąteczno-noworoczny, a po nim na biesiadę, organizowane 10 stycznia 2015 roku. Początek o godz. 17 na sali gimnastycznej ZSP przy ul. Szkolnej 4. W programie „Jasełka” przygotowane przez uczniów, koncert Orkiestry Dętej OSP pod batutą Mirosława Hajduka, wspólne kolędowanie oraz biesiada.

Część koncertową poprowadzi Wojciech Miczka, biesiadę Mateusz Troll, a zagra zespół ARKADIA BAND.

Wybory do samorządu

  26 września br.  w naszym gimnazjum po raz kolejny odbyły się wybory do władz samorządu. Poprzedziła je kampania wyborcza prowadzona przez  kandydatów: Wiktorię Korzeniowską( III a), Karolinę Słomińską( III b), Wiktorię Sobota oraz Martę Stawiarską ( obie z klasy II ). Za przeprowadzenie głosowania była odpowiedzialna Komisja Wyborcza składająca się z przewodniczących klas I – III pod kierunkiem przewodniczącej pani Janiny Widuch . Głosowanie przebiegało zgodnie z demokratycznymi zasadami prawa wyborczego. Aby zapewnić zasadę tajności wyborów przygotowano kabiny. Wyborcy musieli także okazać legitymację szkolną, zanim potwierdzili na liście wyborczej podpisem swój udział oraz zanim otrzymali karty do głosowania. Po zakończonych wyborach wszyscy z niecierpliwością czekali na ogłoszenie wyników.

 Przewodniczącą Samorządu Szkolnego została uczennica klasy III a Wiktoria Korzeniowska otrzymując dwukrotnie większą liczbę głosów od swojej współzawodniczki z klasy III b.       Warto nadmienić, iż uczniowie potraktowali ten dzień jako święto szkoły, prawie wszyscy przyszli ubrani na galowo. 

Uwaga

RODZICÓW ZAINTERESOWANYCH ZAPEWNIENIEM PRZEZ SZKOŁĘ OPIEKI ICH DZIECKU, W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM, TJ W DNIACH 22,23,24,29,30,31 GRUDNIA, PROSIMY O ZGŁOSZENIE SIĘ DO SEKRETARIATU ZSP W PRZYSZOWICACH W CELU ZADEKLAROWANIA TAKIEJ POTRZEBY DO DNIA 16.12.2014 R.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 1,633,759 unikalne wizyty