Styczeń 21 2018 19:20:07

· Najnowszy użytkownik: iwitysu
Wybieramy radę samorządu uczniowskiego

Trudne decyzje” -wybieramy radę samorządu uczniowskiego.

18 września w naszym gimnazjum po raz kolejny odbyły się wybory do rady samorządu. Poprzedziła je kampania wyborcza prowadzona przez sztaby poszczególnych kandydatów. Kandydaci – Filip Kciuk, Monika Malicka, Karol Musioł, Kinga Procek, Wiktoria Sobota, Marta Stawiarska – mieli możliwość zaprezentowania swej osoby oraz przedstawienia programu wyborczego wszystkim kolegom i koleżankom w czasie lekcji wychowawczych.

Za przeprowadzenie głosowania odpowiedzialna była komisja wyborcza (Janina Widuch – przewodnicząca, Paulina Dreja, Jakub Nowak, Kamil Juszyński, Patryk Fraszewski), której członkowie urządzili lokal wyborczy i czuwali nad sprawnym przebiegiem wyborów.

Z protokołu sporządzonego przez komisję wyborczą wynika że:

• Przewodniczącym rady SU został Karol Musioł

• Zastępcą przewodniczącego została Wiktoria Sobota

• Skarbnikiem - Monika Malicka

Pozostali uczniowie: Filip Kciuk, Kinga Procek i Marta Stawiarska to członkowie rady samorządu.

Spotkanie profilaktyczne

Odpowiedzialność nieletnich w świetle prawa ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z ustawy o Przeciwdziałaniu narkomanii.

30.09.2015r. odbyło się spotkanie klas 1 gimnazjum z policjantami. Para policjantów przyjechała do nas z Gliwickiej komendy, żeby opowiedzieć nam o naszych prawach i obowiązkach. Pani policjantka st. asp. Aneta Sokalla funkcjonariusz Wydziału Prewencji mówiła też o demoralizacji i odpowiedzialności za swoje czyny. Całe spotkanie było bardzo ciekawe.

Przygotowała:Anna Nawrat

Spotkania z rodzicami

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Przyszowicach informuje, że dnia 16.09.2015r. (środa) odbędą się ZEBRANIA Z RODZICAMI

godz 17.00 – Spotkanie z rodzicami SP

godz. 17.30 – Spotkanie z rodzicami Gim.

Spotkania z rodzicami rozpoczną się ogólnym spotkaniem z Dyrektorem na sali gimnastycznej,
osobno dla SP i Gim.

Spotkanie Rady Pedagogicznej

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Przyszowicach informuje, że dnia 16.09.2015r. (środa) o godz 15.30 odbędzie się spotkanie Rady Pedagogicznej SP i Gim.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

Informujemy, że dnia 1 września 2015 roku o godzinie 8.30 w naszym kościele odbędzie się Msza św. O 9.30 rozpoczęcie dla klas IV - VI oraz gimnazjum na stołówce szkolnej, a o 10.00 rozpoczęcie dla klas I - III szkoły podstawowej na sali gimnastycznej.