Maj 25 2018 14:25:36

Pani Beata Stawowy ZAPRASZA wszystkich uczniów szkoły podstawowej

i gimnazjum na KONCERT JUBILEUSZOWY ORKIESTRY DĘTEJ

OSP W PRZYSZOWICACH w Kościele Parafialnym w Przyszowicach,

dnia 17 kwietnia 2016 roku o godzinie 15.00.

Zaproszenie

Pani Beata Stawowy ZAPRASZA wszystkich uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum na KONCERT PIEŚNI SAKRALNYCH im. KSIĘDZA GRZEGORZA GORCZYCKIEGO w Kościele Parafialnym w Gierałtowicach, dnia 10 kwietnia 2016 roku o godzinie 15.00.

Zasady rekrutacji na rok szkolny 2016/2017

Informujemy, że na naszej stronie są dostępne Zasady rekrutacji na rok szkolny 2016/2017.

Koncert świąteczno-noworoczny

9 stycznia 2016 roku mieszkańcy Przyszowic i goście spoza naszej miejscowości mieli możliwość do spotkania się w szkole w Przyszowicach. Okazją do tego był trzeci już koncert świąteczno-noworoczny zorganizowany przez ZSP w Przyszowicach i Orkiestrę Dętą OSP Przyszowice, dla której był to początek świętowania 122 rocznicy istnienia orkiestry oraz 10-lecie istniejącego teraz zespołu.

W programie imprezy znalazły się inscenizacja o tematyce świątecznej, wykonana przez uczniów przede wszystkim klasy II b gimnazjum, I a tegoż i klasy VI szkoły podstawowej, a przygotowana pod okiem nauczycielek obu szkół oraz koncert Orkiestry Dętej OSP Przyszowice pod batutą Mirosława Hajduka, występy solistów, wspólne kolędowanie. Koncert cieszył się dużym zainteresowaniem, a wykonawców nagrodzono ogromnymi brawami.