Listopad 18 2018 04:43:05
Nawigacja
· Strona główna
· Dokumenty szkolne
· Linki
· Galeria zdjęć
· Dziennik elektroniczny
· Kalendarz Roku Szkolnego 2017 / 2018
· Grono Pedagogiczne
· Szkoła Promująca Zdrowie
· Artykuły
· Godziny pracy pedagoga
· Konkursy przedmiotowe
· Samorząd Szkolny
· Zawody sportowe - terminy
· Szkoła Podstawowa
Aktualnie online
· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 5,880
· Najnowszy użytkownik: anghon4gwp
Zawody pływackie O Puchar Wójta Gminy Gierałtowice

REGULAMIN

MISTRZOSTW GMINY GIERAŁTOWICE

W PŁYWANIU

Pływalnia „Wodnik” w Paniówkach

06.12.2012

 

1.Organizatorzy

  • Gmina Gierałtowice

  • Pływalnia „Wodnik”

 

2.Miejsce i termin zawodów

Wodnik Gminna Kryta Pływalnia w Paniówkach

ul. Gliwicka 11 b

44 - 177 Paniówki

tel. 44 00 470

3.Uczestnictwo

  • Uczniowie szkół podstawowych kl.I –III, rocznik 1999-1997

 

4.Program zawodów

Odprawa techniczna – 09.05.2012r.

  • godz. 09:00 – Szkoły Gimnzajalne.

 

 

Zgłoszenie udziału dnia 29.11.2012 mailem

 

Konkurencje startowe

Rozgrzewka 09.00-9.30

Kl. I-III

Dziewczęta

Chłopcy

1

50 m st. grzbietowym

2

50 m st. grzbietowym

3

50 m st. dowolnym

4

50 m st. dowolnym

5

50 m st. klasycznym

6

50 m st. klasycznym

Kategoria open

Dziewczęta

Chłopcy

1

50 m st. motylkowym

2

50 m st. motylkowym

3

Sztafeta 4x50 m st. dowolnym

4

Sztafeta 4x50 m st. dowolnym

 

 

6.Przepisy techniczne:

  • Zawody zostaną przeprowadzone na pływalni 25 m / 6 torów

  • Zawody zostaną przeprowadzone seriami na czas.

  • Zawodnik ma prawo startu w 3 konkurencjach indywidualnie i 1 raz w sztafecie.

  • Każda szkoła może wystawić do konkurencji maksymalnie 6 zawodników.

  • Każda szkoła może wystawić w konkurencji sztafetowej jedną sztafetę, druga może płynąć poza konkurencją.

  • Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami PZP 2009-2013 (dyskwalifikacja zawodnika – niezgodna z przepisami technika pływania)

 

7.Kategorie wiekowe:

Szkoły Podstawowe

  • kl. I-III, rocznik 2004-2002, chłopcy i dziewczęta

  • kl. I, 1998, chłopcy i dziewczęta

  • kl. II,1997, chłopcy i dziewczęta

  • Kl. III, 1996, chłopcy i dziewczęta

8. Zgłoszenia:

Do dnia – 29.11.2012, ewentualne poprawki w dniu zawodów na odprawie technicznej (choroba zawodnika)

 

9. Nagrody:

  • Za miejsca 1-3 w każdej konkurencji zawodnicy otrzymują dyplomy i medale.

  • Puchar dla najlepszej zawodniczki i zawodnika za najlepszy wynik (wg punktacji FINA – dystans 50m)

10.Obsługa informatyczna zawodów

 

 

 

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 1,684,985 unikalne wizyty