Luty 01 2015 12:38:05

tel./fax: (32) 301-15-90
gim3przyszowice@op.pl
Koncert świąteczno-noworoczny 2015

Orkiestra Dęta przy OSP Przyszowice oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyszowicach zapraszają na koncert świąteczno-noworoczny, a po nim na biesiadę, organizowane 10 stycznia 2015 roku. Początek o godz. 17 na sali gimnastycznej ZSP przy ul. Szkolnej 4. W programie „Jasełka” przygotowane przez uczniów, koncert Orkiestry Dętej OSP pod batutą Mirosława Hajduka, wspólne kolędowanie oraz biesiada.

Część koncertową poprowadzi Wojciech Miczka, biesiadę Mateusz Troll, a zagra zespół ARKADIA BAND.

Uwaga

RODZICÓW ZAINTERESOWANYCH ZAPEWNIENIEM PRZEZ SZKOŁĘ OPIEKI ICH DZIECKU, W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM, TJ W DNIACH 22,23,24,29,30,31 GRUDNIA, PROSIMY O ZGŁOSZENIE SIĘ DO SEKRETARIATU ZSP W PRZYSZOWICACH W CELU ZADEKLAROWANIA TAKIEJ POTRZEBY DO DNIA 16.12.2014 R.

Informacja

Informujemy, że ciekawe informacje na temat rozgrywek sportowych znajdziecie na blogu http://blogiceo.nq.pl/g3przyszowice/.

Zaproszenie

Pani Beata Stawowy ZAPRASZA wszystkich uczniów ZSP w Przyszowicach na XII Koncert Muzyki Organowej, który odbędzie się w Kościele Parafialnym Matki Boskiej Szkaplerznej w Gierałtowicach, dnia 12 października 2014 roku o godzinie 17.00

Zawody sportowe

Dnia 29.09.2014r nasi gimnazjaliści uczestniczyli w pierwszych tegorocznych zawodach sportowych w Gierałtowicach. Swoich sił na boisku piłkarskim i na hali próbowali zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Nasze gimnazjalistki, przegrywając różnicą zaledwie jednej bramki, zajęły II miejsce ( remisując z Gimnazjum gierałtowickim 4:4 i pokonując gimnazjalistki z Paniówek 4:2 ). Chłopakom, również poszło całkiem dobrze. Pokonując  gimnazjalistów z Gierałtowic a przegrywając z gimnazjalistami z Paniówek, zajęli ostatecznie II miejsce.

Wszystkim, którzy brali udział w zawodach i reprezentowali Naszą Szkołę GRATULUJEMY !!!

A oto skład naszej drużyny:

*chłopcy ( M. Lesznar, P. Fraszewski, B. Pawlas, F. Król, J. Połap,  A. Kozłowski,S. Szczęch, A. Oryga, D. Witek, K. Juszyński, P. Małyszek, B. Legęcki, M. Klecha, M. Stencel )

*dziewczęta (J. Pawluk, M. Stawiarska, K. Procek, J. Krzysteczko,  J. Adamska, J. Kurpanik, W. Korzeniowska, P. Koszminder, S. Andra, J. Wilczek, W. Zaremba, W. Kostorz, P. Dreja, W. Zachaj, S. Andra, W. Wilczek )