Kwiecień 29 2017 05:25:05

44-178 Przyszowice
tel./fax: (32) 301-15-90
gim3przyszowice@op.pl
Projekt Gimnazjalny ,,...zarażeni zdrowiem – zarażamy bieganiem ..”

Projekt Gimnazjalny 20 maja 2017 roku

Konsultacje

Informujemy rodziców, że konsultacje odbędą się 15.03.2017 roku w godzinach od 16 30 do 18 00. Zapraszamy

OGŁOSZENIE

Śląski Kurator Oświaty zaprasza rodziców uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Gierałtowice  na spotkanie dotyczące wdrażanej aktualnie reformy oświatowej.

Spotkanie odbędzie się:

22 lutego 2017 (tj. środa)

o godzinie 17:00

na sali gimnastycznej  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Paniówkach.

Bezpieczne ferie 2017

Bezpieczne ferie 2017 - porady dla uczniów.

Krajowy Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie dla Przyszowic

W Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Krajowych Certyfikatów - Szkoła Promująca Zdrowie. Zgodnie z procedurą nadawania Certyfikatu, minister edukacji narodowej Anna Zalewska przyznała to prestiżowe wyróżnienie naszej szkole. Na ręce dyrektora Aleksandra Jendryczko oraz koordynatorów Eryki Dymarz i Marii Spyrki Stachowskiej Krajowy Certyfikat SzPZ wręczył Maciej Kopeć, podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej wraz z przewodniczącą Kapituły Krajowego Certyfikatu SzPZ Barbarą Woynarowską.

– Dziękuję za państwa pracę i działania na rzecz promocji zdrowego trybu życia. Przynoszą one korzyść polskiej szkole oraz są bardzo potrzebne wszystkim uczniom – powiedział Maciej Kopeć Podsekretarz Stanu w MEN.

W swoim wystąpieniu pogratulował on laureatom otrzymania wyróżnienia. Podkreślił, że udział szkoły w programie oraz zaangażowanie uczniów i nauczycieli w jego realizację przynosi oczekiwane przez wszystkich efekty.
Przyznanie Certyfikatu jest potwierdzeniem, że szkoła pracuje zgodnie z modelem szkoły promującej zdrowie oraz wyrazem uznania za dotychczasowe osiągnięcia, będące wynikiem wieloletniej pracy. Jest to zaszczyt dla szkoły, a jednocześnie zobowiązanie do tworzenia i upowszechniania działań służących promocji zdrowia w naszej szkole i środowisku.

Dotychczas certyfikaty potwierdzające przynależność do Krajowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie i Europejskiego Programu Szkoła dla Zdrowia otrzymało 210 szkół i placówek oświatowych w całej Polsce. Zobacz zdjęcia.