Grudzień 21 2014 18:12:50

tel./fax: (32) 301-15-90
gim3przyszowice@op.pl
Konsultacje

Przypominamy, iź dnia 17 grudnia 2014 roku w godzinach od 17 00 do 18 00 w szkole odbędą się konsultacje Zapraszamy rodziców Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

Uwaga

RODZICÓW ZAINTERESOWANYCH ZAPEWNIENIEM PRZEZ SZKOŁĘ OPIEKI ICH DZIECKU, W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM, TJ W DNIACH 22,23,24,29,30,31 GRUDNIA, PROSIMY O ZGŁOSZENIE SIĘ DO SEKRETARIATU ZSP W PRZYSZOWICACH W CELU ZADEKLAROWANIA TAKIEJ POTRZEBY DO DNIA 16.12.2014 R.

Informacja

Informujemy, że ciekawe informacje na temat rozgrywek sportowych znajdziecie na blogu http://blogiceo.nq.pl/g3przyszowice/.

Zaproszenie

Pani Beata Stawowy ZAPRASZA wszystkich uczniów ZSP w Przyszowicach na XII Koncert Muzyki Organowej, który odbędzie się w Kościele Parafialnym Matki Boskiej Szkaplerznej w Gierałtowicach, dnia 12 października 2014 roku o godzinie 17.00

Zawody sportowe

Dnia 29.09.2014r nasi gimnazjaliści uczestniczyli w pierwszych tegorocznych zawodach sportowych w Gierałtowicach. Swoich sił na boisku piłkarskim i na hali próbowali zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Nasze gimnazjalistki, przegrywając różnicą zaledwie jednej bramki, zajęły II miejsce ( remisując z Gimnazjum gierałtowickim 4:4 i pokonując gimnazjalistki z Paniówek 4:2 ). Chłopakom, również poszło całkiem dobrze. Pokonując  gimnazjalistów z Gierałtowic a przegrywając z gimnazjalistami z Paniówek, zajęli ostatecznie II miejsce.

Wszystkim, którzy brali udział w zawodach i reprezentowali Naszą Szkołę GRATULUJEMY !!!

A oto skład naszej drużyny:

*chłopcy ( M. Lesznar, P. Fraszewski, B. Pawlas, F. Król, J. Połap,  A. Kozłowski,S. Szczęch, A. Oryga, D. Witek, K. Juszyński, P. Małyszek, B. Legęcki, M. Klecha, M. Stencel )

*dziewczęta (J. Pawluk, M. Stawiarska, K. Procek, J. Krzysteczko,  J. Adamska, J. Kurpanik, W. Korzeniowska, P. Koszminder, S. Andra, J. Wilczek, W. Zaremba, W. Kostorz, P. Dreja, W. Zachaj, S. Andra, W. Wilczek )