Październik 22 2014 23:38:19

tel./fax: (32) 301-15-90
gim3przyszowice@op.pl
Zaproszenie

Pani Beata Stawowy ZAPRASZA wszystkich uczniów ZSP w Przyszowicach na XII Koncert Muzyki Organowej, który odbędzie się w Kościele Parafialnym Matki Boskiej Szkaplerznej w Gierałtowicach, dnia 12 października 2014 roku o godzinie 17.00

Zawody sportowe

Dnia 29.09.2014r nasi gimnazjaliści uczestniczyli w pierwszych tegorocznych zawodach sportowych w Gierałtowicach. Swoich sił na boisku piłkarskim i na hali próbowali zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Nasze gimnazjalistki, przegrywając różnicą zaledwie jednej bramki, zajęły II miejsce ( remisując z Gimnazjum gierałtowickim 4:4 i pokonując gimnazjalistki z Paniówek 4:2 ). Chłopakom, również poszło całkiem dobrze. Pokonując  gimnazjalistów z Gierałtowic a przegrywając z gimnazjalistami z Paniówek, zajęli ostatecznie II miejsce.

Wszystkim, którzy brali udział w zawodach i reprezentowali Naszą Szkołę GRATULUJEMY !!!

A oto skład naszej drużyny:

*chłopcy ( M. Lesznar, P. Fraszewski, B. Pawlas, F. Król, J. Połap,  A. Kozłowski,S. Szczęch, A. Oryga, D. Witek, K. Juszyński, P. Małyszek, B. Legęcki, M. Klecha, M. Stencel )

*dziewczęta (J. Pawluk, M. Stawiarska, K. Procek, J. Krzysteczko,  J. Adamska, J. Kurpanik, W. Korzeniowska, P. Koszminder, S. Andra, J. Wilczek, W. Zaremba, W. Kostorz, P. Dreja, W. Zachaj, S. Andra, W. Wilczek )

Wernisaż wystawy
Sztuka nie jest czymś, czym można nasycić tylko oko, sztuka jest czymś, czym można
nasycić duszę i serce.
W dniu 4 października 2014 roku o godz. 17.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w
Przyszowicach przy ul. Szkolnej 4 odbędzie się wernisaż wystawy "Czesław Jałowiecki
PASJE w plastyce i muzyce". Serdecznie zapraszamy.
Przed i po w kawiarence Rady Rodziców będzie można napić się kawy i ...
Zapraszamy: Organizator Bronisława Ogonek
Spotkania z rodzicami

Informujemy, że dnia 23 września 2014 roku o godzinie 17 00 odbędą się zebrania z rodzicami Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Zebranie rozpocznie się na sali gimnastycznej, a po nim zapraszamy na spotkania z wychowawcami.

Wystawa grzybów
Borowiki, muchomory czy podgrzybki można było oglądać na Wystawie Grzybów
zorganizowanej 8 września w naszej szkole. Głównym celem zorganizowanej ekspozycji
była edukacja w zakresie rozpoznawania grzybów jadalnych i trujących oraz